В Італії дискваліфікували суддю, який зупинив гру за рахунку 31: 0

Sport bigmir,  16 жовтня 2015, 12:07
0
853
В Італії відсторонили суддю, який зупинив гру на 60-й хвилині

Молодого рефері відсторонили від обслуговування матчів, а гру постановили переграти.

20-річний італійський арбітр отримав дискваліфікацію від місцевої Федерації футболу за те, що достроково перервав матч за явної переваги однієї з команд.

Читай також: Колишній власник Парми на 5 років усунений від футболу

Сталося це в рамках юнацької ліги Італії в матчі двох команд U-14 Понте-Ронка і Персісето 85. До 60-й хвилини рахунок був 31: 0 і арбітр, порадившись з учасниками матчу, вирішив припинити гру.

Але в комітеті арбітрів Італії не оцінили демократичність підлеглого, вирішивши, що регламент повинен бути понад усе.

"Ми розуміємо його рішення, але правила потрібно поважати. Дискваліфікація в даному випадку - це не покарання, а стимул для нього, щоб продовжувати прогресувати. Це буде корисно йому", - сказав представник Федерації Антоніо Ауреліо.

У підсумку 20-річного рефері відсторонили від обслуговування матчів, а поєдинок між Понте-Ронко і Персісето 85 буде переграний.

За матеріалами: Советский спорт