Шахтар відправив три м'ячі у ворота Динамо і вийшов в лідери чемпіонату

375
Шахтар відправив три м ячі у ворота Динамо і вийшов в лідери чемпіонату
Шахтар розгромив Динамо

Динамо програло Шахтарю в центральному матчі 11-го туру чемпіонату України.

Подробиці і онлайн матчу: Динамо (Київ) - Шахтар (0:3). Трансляція матчу чемпіонату України

Стартові склади команд трохи здивували: у Динамо поза заявкою залишився Рибалка, а в запасі Хачеріді, тоді як у Шахтаря виявився на диво незвичним лівий фланг, де замість Тайсона і Шевчука вийшли Ісмаїлі і Бернард.

Але стартові хвилини показали правильність рішення Мірчі Луческу - саме з лівого флангу завдяки активності Бернарда виникали пожежі біля воріт Шовковського. Динамо постійно не встигало за забіганнями Бернарда і забувало про гравців у своїй штрафній, куди віддавав Бернард. І лише Віда, який раз за разом кидався під м'яч, не дозволив Шахтареві в такі хвилини відзначитися.

Шахтар у першому таймі грав першим номером. Динамо ж обрало тактику гри на контратаках. Моменти були в обох команд, але гостріше в атаці діяли "гірники", які, зрештою, заслужено забили гол.

На 40-й хв. Марлос набрав швидкість по центру, пасонув в штрафну Бернарду, а той точним ударом повернув партнеру. До воріт було близько 10 м, і Марлос ударом у правий від себе кут скористався своїм шансом.

Другий тайм активніше почало Динамо, намагаючись вже на стартових хвилинах зрівняти рахунок. Особливо активно в ці хвилини грав Андрій Ярмоленко. Але Шахтар не тільки витримав тиск, але й сам забив - Срна виконав свій фірмовий фланговий простріл на Марлоса, той ударив по м'ячу і влучив у руку Даніло, від нього м'яч вже дістався Тейшейрі. Алекс на добиванні був точним.

Гол став серйозним ударом по Динамо, і через кілька хвилин третій м'яч опинився у воротах Шовковського. Гладкий точним пасом в один дотик розрізав оборону киян, Алекс Тейшейра увірвався в штрафну зліва і обвідним ударом послав м'яч від дальньої штанги у ворота.

На цьому гра фактично закінчилася. Для повного комплекту не вистачило лише вилучення - і воно відбулося на 89-й хв., коли Дерліс Гонсалес, маючи в пасиві жовту картку, відштовхнув від м'яча Фреда і отримав друге попередження в матчі.

Шахтар розгромив Динамо в Києві і вийшов на перше місце в чемпіонаті України завдяки кращій різниці забитих-пропущених м'ячів.

Динамо - Шахтар (0:3)

Голи: Марлос, 40, Тейшейра, 59, 67

Динамо: Шовковський, Даніло Сілва, Віда, Драгович, Антунеш, Сидорчук, Гармаш (Буяльський, 64), Велозу (Юнес Беланда, 72), Ярмоленко, Гусєв (Гонсалес, 46), Мораес

Шахтар: П'ятов, Срна (Дентіньйо, 84), Кучер, Ракицький, Ісмаїлі, Степаненко, Фред, Марлос (Коваленко, 76), Тейшейра, Бернард (Веллінгтон, 75), Гладкий

Попередження: Гонсалес, Даніло, Бельханда, Сидорчук - Тейшейра

Вилучення: Гонсалес, 89