Чотири голи Селезньова допомогли Дніпру розгромити Сталь

Sport bigmir,  17 жовтня 2015, 16:00
0
371
Євген Селезньов забив чотири голи

Дніпропетровський Дніпро впевнено обіграв дніпродзержинську Сталь в 11-му турі чемпіонату України.

Дніпропетровський Дніпро відправив шість сухих м'ячів у ворота дніпродзержинської Сталі й здобув упевнену перемогу в 11-му турі чемпіонату України.

Дніпру потрібно було здобувати перемогу, приклавши мінімум зусиль, адже попереду матч Ліги Європи проти Сент-Етьєна, і команда Маркевича вирішила не відкладати в довгий ящик забиті м'ячі.

Вже на 7-й хвилині Руслан Ротань з лівого флангу зі штрафного пробив у ближній кут, який не встиг закрити Бандура. Так рахунок у матчі був відкритий, а ще через 10 хвилин Сталь привезла на свої ворота другий м'яч - Воронін у підкаті намагався вибити м'яч у Матеуса, а в підсумку обрізав свого воротаря і півзахисник Дніпра забив м'яч у порожні ворота.

Після цього на передній план у Дніпра вийшов Євген Селезньов. До перерви він забив третій гол у ворота Сталі після помилки Бандури, а в другому таймі ще тричі Євген Селезньов відправляв м'яч у ворота Юрія Паньківа, який змінив у воротах господарів Бандуру.

У Сталі були моменти, щоб забити бодай гол престижу, але у воротах відмінно зіграв Денис Бойко. 6:0 - Дніпро зберігає третю позицію, відстаючи на 5 очок від лідерів Шахтаря і Динамо.

Сталь - Дніпро 0:6

Голи: Ротань, 7, Матеус, 17, Селезньов, 33, 46, 68, 80

Сталь: Бандура (Паньків, 46), Пшеничних, Адамюк, Кравченко, Воронін, Козак (Дебелко, 36), Бабенко (Котляр, 56), Каленчук, Карасюк, Кулач, Васін

Дніпро: Бойко, Чигринський, Томечак, Гуйє, Піко (Лео Матос, 68), Безус, Бруно Гама, Едмар (Джон Руїс, 73), Ротань (Федорчук, 49), Матеус, Селезньов

Попередження: Козак, Кравченко