Sport bigmir,  17 жовтня 2015, 18:55
0
95

Мадридський Реал без клопоту набрав чергові три очки в чемпіонаті Іспанії.

Мадридський Реал здобув легку і прогнозовану перемогу над аутсайдером чемпіонату Іспанії Леванте з рахунком 3:0.

Фактично переможець матчу визначився в середині першого тайму, коли протягом трьох хвилин м'яч двічі опинився у воротах гостей. Спершу Марсело протягнув м'яч по лівому флангу, віддав пас на Роналду, португалець повернув круглого бразильцеві, а той сильно пробив у ближній кут, а через три хвилини вже сам Роналду отримав м'яч біля штрафного і чітким та сильним ударом поклав його у правий кут.

Після цього гра набула спокійного характеру, моментів майже не було. Заснути глядачам не дозволив вихід Хесе на заміну, після чого гра Реала трохи пожвавилася. Двічі Роналду неточно пробивав після прострілу і навісу Хесе з флангу, а на 82-й хвилині вже сам Хесе прийняв м'яч від Васкеса і пробив точно в ближній кут, встановивши остаточний рахунок у матчі.

Реал Мадрид - Леванте 3:0

Голи: Марсело, 27, Роналду, 30, Хесе, 81

Реал: Навас - Даніло, Варан, Начо, Марсело - Кроос, Каземіро, Ковачич (Льоренте, 77) - Бейл (Васкес, 46), Іско (Хесе, 69), Роналду

Леванте: Рубен - Моралес, Сімао, Феддал, Хуанфран, Тоньо - Касадесус, Хосе Марі (Лерма, 62), Камараса - Дейверсон (Гарсія, 75), Рохер (Гілас, 53)