Sport bigmir,  17 жовтня 2015, 20:28
0
130
Гравці Баварії святкують взяття воріт Вердера

Мюнхенська Баварія обіграла Вердер з рахунком 1:0 в матчі 9-го туру чемпіонату Німеччини.

Після чотирьох поразок поспіль бременського Вердеру належало зіграти із безсумнівно найсильнішою командою поточного сезону - Баварією. Мюнхенці видають найкращий старт в історії Бундесліги, кульмінацією якого стала перемога в минулому турі над дортмундською Боруссією з рахунком 5:1. У п'ятницю Дортмунд обіграв на виїзді Майнц і наблизився до команди Хосепа Гвардіоли на відстань чотирьох балів, так що на Везерштадіон Баварії було важливо перемогти і з турнірної точки зору. Гвардіола дав відпочити Дугласу Кості, який тільки що повернувся зі збірної Бразилії, і залишив того в запасі, а ось Артуро Відаль, незважаючи на передматчеві прогнози, вийшов у старті.

Хоча футболісти Баварії з перших хвилин і взяли гру під свій контроль, перший момент у матчі створили господарі: Уджа зупинив м'яч недалеко від штрафного майданчика супротивника і сильно пробив - Нойєр виявився на місці. Відповідь мюнхенців не змусила себе довго чекати: Левандовскі, замикаючи подачу Мюллера, потрапив головою в сітку із зовнішнього боку. Втім, буквально через хвилину гості все-таки вийшли вперед: Алькантара класно розрізав оборону Вердера пасом на ближню штангу, Мюллер, якого опустили захисники, встиг зупинити м'яч і з кількох метрів не залишив шансів Відвальду.

До кінця першого тайму залишалося досить багато часу, який із м'ячем в основному провели футболісти Баварії. Втім, моментів не було ні в них, ні у їхніх суперників. А вже з початку другого тайму ворота Вердера продовжив обстрілювати Мюллер - замикаючи простріл Берната, Томас трішки не влучив у ворота. Футболісти мюнхенської команди досить помірковано йшли вперед, зате дуже спокійно діяли на своїй половині поля, не даючи противнику навіть найменшого шансу на проведення атаки.

Першу можливість відігратися "музиканти" отримали тільки на 68-й хвилині, але на найнебезпечніший удар Уджа з меж штрафного зреагував Нойєр. Незабаром форвард Вердера отримав ще один шанс, але, пробиваючи з хорошої позиції, не влучив як слід по м'ячу. Більше можливостей зрівняти рахунок Зірка Півдня супернику не дала. 0:1 - третя мінімальна перемога Баварії в цьому сезоні, яка, втім, приносить команді Гвардіоли ті ж три очки. Вердер програє в п'ятому матчі поспіль.

Вердер - Баварія 0:1

Гол: Мюллер, 24

Вердер: Відвальд - Гебре Селассіє, Лукім'я, Гальвес, С. Гарсія - Баргфреде - Фрітц (Пісарро, 78), Юнузовіч, Бартельс, Лоренцен (Ёзтуналі, 59) - Уджа

Баварія: Нойєр - Рафінья (Кіммі, 78), Боатенг, Алаба, Бернат - Лам, Алонсо - Відаль (Пантовіч, 90+2), Алькантара, Мюллер - Левандовскі

Попередження: Гарсія, Баргфреде - Рафінья, Кіммі
За матеріалами: football.ua