Динамо і Челсі зіграли внічию

Sport bigmir,  20 жовтня 2015, 23:52
0
374

Київське Динамо і лондонський Челсі не виявили переможця в матчі третього туру Ліги чемпіонів.

Подробиці і онлайн матчу: Динамо Київ - Челсі 0:0 Трансляція матчу Ліги чемпіонів

Київське Динамо розпочало гру трохи знервовано, допускаючи невимушені помилки, але гравці Челсі не зуміли скористатися своїми моментами. Найреальніший з них був на 10-й хвилині, коли після удару Азара в дальній кут на допомогу динамівцям прийшла штанга.

До середини тайму кияни прийшли в себе і взяли м'яч під контроль. Напруга почала виникати біля обох воріт, але з ударом Матіча впорався Шовковський, а Буяльський трохи не влучив у дев'ятку воріт Беговича.

Другий тайм розпочався з небезпечного моменту Челсі - Вілліан зі штрафного перевірив на міцність поперечину. Але далі Динамо знову заспокоїло гру і надалі матч більше скидався на боротьбу, ніж на футбол.

Динамо в цій боротьбі не тільки не поступилося, а й могло вийти переможцем. У кінцівці кияни "притиснули" гостей біля їхніх воріт, але акцентовано пробити нікому не вдалося. Був момент і у Челсі, але Вілліан не влучив у дальній кут.

У підсумку абсолютно справедлива нульова нічия 0:0, яка залишає Динамо на другому місці в групі. Через два тижні командам належить матч в Лондоні.

Динамо - Челсі 0:0