0
452
Рома зіграла внічию з Байєр

Відбулися чергові матчі групового раунду Ліги чемпіонів сезону-2015/16

У вівторок, 20 жовтня, відбулися матчі третього туру групового раунду Ліги чемпіонів. Найбільш феєричним поєдинком стала битва в Леверкузені між Баєром та Ромою, в якій суперники відвантажили один одному по чотири м'ячі. Що цікаво, кожному з суперників вдалося відіграти гандикап у два м'ячі, після того як початкові 2:0 на користь Байєра в середині другого тайму перетворилися на 2:4.

Арсенал добился победы над Челси

Арсенал добився перемоги над Челсі
Getty Images

Іншим топовим поєдинком дня став матч між Арсеналом і Баварією. У цьому поєдинку лондонці, що йдуть останніми в групі F з нулем очок, не мали права на ще одну осічку. Зігравши весь поєдинок у захисті, підопічні Арсена Венгера зуміли наприкінці поєдинку схилити чашу терезів на свою користь. Голи Жиру і Озіла принесли Арсеналу перемогу, а Баварія зазнала першої поразки в сезоні в офіційних матчах. В іншому матчі цієї групи екс-динамівець Браун Ідейє приніс перемогу Олімпіакосу в Загребі над місцевим Динамо (1:0).

Челси и Динамо сыграли вничью

Челсі і Динамо зіграли внічию

Єдиним безголевим матчем дня виявилася зустріч у Києві. Суперники обмінялися ударними таймами. До перерви мали в основному "аристократи", а після антракту кілька разів могли гравці Динамо. У підсумку ворота обох команд залишилися недоторканими.

Результати всіх матчів дня, 20 жовтня

Група Е

БАТЕ - Барселона 0:2

Голи: Ракітіч, ​​48, 65

БАТЕ: Черник, Гайдучик, Мілуновіч, Младеновіч, Поляков, А. Володько, Ніколіч, Стасевич, М. Володько, Сігневіч, Гордійчук

Барселона: тер Стеген, Піке, Дані Алвес, Маскерано, Бартра, Жорді Альба, Бускетс, Серхі Роберто, Суарес, Неймар, Ель-Хаддад

Байєр - Рома 4:4

Голи: Ернандес, 4 (пен), 19, Кемпл, 84, Мехмеді, 86 - Де Россі, 29, 38, Пьяніч, 54, Фальке, 73

Байєр: Лено, Та, Пападопулос, Венделл, Топрак, Донаті, Хакан Чалханоглу, Крамер, Белларабі, Камплі, Ернандес

Рома: Щенсни, Рюдігер, Дінь, Торосидіс, Манолас, Ненгголан, Пьяніч, Де Россі, Флоренці, Салах, Жервіньо