Sport bigmir,  22 жовтня 2015, 00:30
0
672
Луческу: В епізоді з пенальті арбітр піддався тиску трибун

Головний тренер Шахтаря Мірча Луческу прокоментував поразку своєї команди від Мальме.

"Дуже складно коментувати цю гру. У першому таймі мали перевагу, били по воротах. Суперник добре грав у захисті, блокуючи наші удари. М'яч часто йшов на кутові. При їхньому розіграші перевага була на боці Мальме. Футболісти шведського клубу краще грають на другому поверсі. Суперник скористався нашою помилкою і зумів забити гол.

Ми могли одразу зрівняти рахунок, але Фред пробив повз ворота. У другому таймі треба було грати як у першому, але ми почали поспішати. Захисники намагалися дати гострий пас, але припускалися помилок, які були на руку супернику. З цієї причини довелося грати в силовий футбол, а вони в цьому плані виявилися сильнішими.

Пенальті? Не було там пенальті. Спочатку там був фол в атаці, а потім порушення Срни. Арбітр піддався тиску трибун.

Болюча поразка. У Львові треба обов'язково обігравати Мальме з різницею в два м'ячі. Вважаю, ми сильніші за цю команду", - сказав Луческу на післяматчевій прес-конференції.

Нагадаємо, раніше Корреспондент.net повідомляв, що матч третього туру групового етапу Ліги чемпіонів Мальме - Шахтар закінчився з рахунком 1:0.