Степаненко: Помилялася вся команда і поступилася вся команда

0
90
Степаненко не вважає, що в поразці потрібно звинувачувати когось одного

Півзахисник Шахтаря Тарас Степаненко вважає, що цього річ "гірникам" не щастить.

"Були готові до такої гри. В принципі, ми її контролювали в першому таймі, але потім пропустили м'яч і не змогли відігратися.

А в другій половині поєдинку почали поспішати і допускати більше помилок. У нас було достатньо моментів, але й браку було в надлишку, тому ми практично нічого не створили попереду.

Не можна звинувачувати в цьому когось одного: помилялася вся команда і поступилася вся команда. Ще раз повторюся: у другому таймі у нас зовсім не пішла гра. Було складно розкривати оборону Мальме, суперник практично всім складом відійшов назад.

Шведи - атлетично сильна команда, і якщо з'являлися вільні зони, вони постійно в них вбігали. А коли є простір, природно, діяти набагато легше. Тим більше опонент нас грамотно пресингував.

У кінцівці зустрічі у мене був непоганий момент, але я не встиг скоординуватися: м'яч потрапив у бік. Відскочив би він на хід...

Якщо чесно, цього року трохи не щастить: ми граємо, намагаємося комбінувати, але не можемо забити, а потім пропускаємо і нам важко відіграватися. Але потрібно це пережити, тим більше, нас ще чекає матч-відповідь з Мальме. Ясна річ, зараз ми всі засмучені, але треба рухатися далі і працювати - тоді прийдуть і удача, і перемога", - вважає Тарас Степаненко.

Нагадаємо, раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв, що матч третього туру групового етапу Ліги чемпіонів Мальме - Шахтар завершився з рахунком 1:0.

Дивіться фотогалерею: Несподіваний подарунок Луческу: Як Шахтар у Швеції програв

За матеріалами: ФК Шахтер