Поєдинок з Мальме нагадав Срні матч чемпіонату України

0
234
Срна закликав не опускати голову

Капітан Шахтаря Даріо Срна поділився з каналом Футбол 1 коротким аналізом гри з Мальме.

"Все ще попереду. Перший тайм ми грали добре, але отримали невдалий гол. Багато моментів не реалізували. Будемо робити аналіз і готуватися на повторну гру.

Вчорашня гра мені нагадала чемпіонат України, коли ми граємо з середніми командами. Вони оборонялися всі 90 хвилин, важко було це пробити.

Треба робити висновки і не опускати голову. З такою грою, як у першому таймі, є хороша надія ", - вважає Срна.

Нагадаємо, раніше СПОРТ bigmir) net повідомляв, що матч третього туру групового етапу Ліги чемпіонів Мальме - Шахтар завершився з рахунком 1: 0.

Дивіться фотогалерею: Несподіваний подарунок Луческу: Як Шахтар у Швеції програв

За матеріалами: Террикон