Sport bigmir,  22 жовтня 2015, 22:12
0
132

Дніпро не зумів відігратися після пропущеного м'яча у першому таймі.

Подробиці і онлайн матчу: Дніпро - Сент-Етьєн 0:1 Онлайн трансляція матчу Ліги Європи

Дніпропетровський Дніпро не зумів набрати очки в домашньому матчі третього туру Ліги Європи проти французького Сент-Етьєна.

Перший тайм проходить дуже спокійно - команди вичікували помилки один одного, і, на жаль, її допустив Дніпро. Тривожний дзвіночок продзвенів на 38-й хвилині, коли Папа Гуйє втратив м'яч у центрі поля і французи провели швидку контратаку, яка закінчилася виходом Амума на ворота Бойка, але кіпер Дніпра врятував свою команду.

А через п'ять хвилин французи вийшли вперед. Лоран Ру пройшов по правому флангу і подав у штрафну, там Дуглас програв боротьбу на другому поверсі, м'яч потрапив до самотнього Амума на дальній штанзі, який на замаху прибрав Федецького і пробив у дальній кут воріт Бойка.

Гол у роздягальню завів Дніпро, який у другому таймі спробував відігратися, але в цей день українській команді не щастило. Ротань після прострілу з флангу з 11-метрової позначки пробивав напевно, але влучив у воротаря Рюффье, Селезньов, коли м'яч до нього доходив у штрафному, ніяк не міг прицільно вдарити, а в додатковий час на допомогу французам прийшла поперечина, яка прийняла на себе зрізання Погба у свої ворота після подачі кутового.

У підсумку Дніпро мінімально програє Сент-Етьєну вдома і дозволяє французам наздогнати себе в турнірній таблиці. Через два тижні командам належить зустріч між собою у Франції.

Дніпро - Сент-Етьєн 0:1