Маркевич: У Франції постараємося зіграти першим номером

Sport bigmir,  22 жовтня 2015, 23:06
0
150
Маркевич зазначив, що тепер Дніпру у Франції доведеться грати першим номером

Наставник Дніпра Мирон Маркевич заявив, що гол у роздягальню сплутав плани команди.

"Причина поразки, найголовніша - програли боротьбу, особливо в першому таймі. Це основне. Зараз у футболі, якщо хочеш вигравати, потрібно не поступатися в єдиноборствах. На жаль, ми їх програли, особливо в першому таймі. У другому було небагато краще, але в Лізі Європи потрібно віддаватися повністю грі.

Звичайно, у Франції постараємося зіграти першим номером. Подивимося. Незрозуміло, що з Матеусом, і, на жаль, у нас один нападаючий. Важкувато з одним форвардом грати першим номером. Але постараємося - у нас немає іншого виходу. Потрібно грати у Франції на перемогу.

Ми планували заміни у другому таймі. На жаль, пропустили гол у роздягальню, і це нам трохи сплутало плани. Але заміни були прогнозовані, і гра в другому таймі була кращою, ніж у першому, були моменти. Але моменти потрібно реалізовувати", - зазначив Маркевич на післяматчевій прес-конференції.

Раніше, СПОРТ bigmir) net писав, що Дніпро програв Сент-Етьєну в домашньому матчі Ліги Європи з рахунком 0:1.

За матеріалами: ФК Днепр