Експерт: Ярмоленко вкотре не показав себе проти сильного клубу

Sport bigmir,  24 жовтня 2015, 13:10
0
404
Ярмоленко не вразив в матчі із Челсі

Футбольний тренер Олег Федорчук прокоментував матч Динамо і Челсі в Лізі чемпіонів.

"Уболівальники Динамо пережили важких три дні після поразки від Шахтаря. Після матчу проти Челсі можна з полегшенням зітхнути. Команда взяла себе в руки і витримала удар.

План Челсі на поєдинок був зрозумілий. Команда Моурінью відразу затисла суперника. За 9 хв. мали чотири гольових моменти. Якби забили - відійшли б назад і далі б діяли на контратаках.

Моурінью вивчив суперника і давав відповідні вказівки. Максимально щільна гра, пресинг. Динамо розгубилося. На мою думку, треба було діяти раціональніше. Якщо в складі є швидкий форвард Кравець, то треба перебивати м'яч через півзахист суперника йому на прохід. Цього не було.

Чому Челсі чинив тиск тільки 30 хвилин? Сил забракло. Сильно здав Фабрегас. Особливо в другому таймі. Тому його й замінили. Вілліан під кінець матчу теж заледве пересував ноги. Динамо цим не скористалося. Вкотре посередньо проти сильного клубу показав себе Ярмоленко. Не посилив гри і Гармаш.

До старту турніру на вихід з групи Динамо давали 15-20%. Тепер - 30%. Тому що Челсі грає не так сильно, як очікувалося. Буде завантажений в чемпіонаті Англії. Тому шанси є. Але два з трьох поєдинків Динамо проведе на виїзді, ще й проти основних конкурентів - Челсі і Порту. Там треба буде грати на контратаках. Колись контратаки були серйозним аргументом Динамо. Зараз такого немає", - вважає Федорчук.

Нагадаємо, що раніше повідомлялось, що третій матч групового етапу Ліги чемпіонів Динамо - Челсі завершився за рахунку 0:0.

Дивіться фотогалерею: Дощова нічия: Як Динамо із Челсі зіграло

За матеріалами: Gazeta.ua