0
295
Вест Хем обіграв Челсі

Вест Хем обіграв Челсі з рахунком 2:1 в матчі 10-го туру чемпіонату Англії.

Вест Хем в рідних стінах зумів обіграти чинного чемпіона Англії в матчі 10-го туру, який відбувся 24 жовтня.

Рахунок відкрили футболісти Вест Хема. На 17-й хвилині зустрічі Мауро Сарате після розіграшу кутового точно пробив по воротах Челсі.

На 37-й хвилині зустрічі команда Жозе Моурінью могла зрівняти рахунок, але м'яч після удару Коллінза не зумів перетнути лінію воріт, прокотившись вздовж неї.

А на 44-й хвилині Матіч залишив Челсі догравати м'яч вдесятьох, отримавши другу картку. Зазначимо, що арбітр зустрічі також відправив відпочивати на трибуни і головного тренера Челсі Жозе Моурінью, який у перерві намагався щось довести суддям.

На 56-й хвилині «сині зуміли зрівняти рахунок у матчі. Тоді після подачі кутового Зума виграв гору, м'яч відскочив Кейхілл, який прошив Адріана, що вибіг з воріт.

Але в кінцівці зустрічі Вест Хему вдалася затяжна атака на ворота Челсі, яка закінчилася голом Керролла. Рахунок у матчі 2:1, і Челсі продовжує спускатися вниз по турнірній таблиці.

Вест Хем - Челсі 2:1

Голи: Сарате, 17, Керролл, 79 - Кейхілл, 56

Вест Хем: Адріан, Коллінз, Крессуелл, Дженкінсон, Томкінс, Лансіні (Обіанг, 82), Куяте, Нобл (Огбонна, 90), Пайє, Сарате (Керролл, 69), Сако

Челсі: Беговіч, Кейхілл, Аспілікуета (Баба, 87), Зума, Террі, Матіч, Рамірес (Фалькао, 82), Фабрегас (Обі Мікел, 46), Вілліан, Азар, Дієго Коста

Вилучення: Матіч, 44