0
38
Матч Палермо - Інтер закінчився з рахунком 1:1

Міланський Інтер зіграв внічию з Палермо в чемпіонаті Італії.

Дуже важливо було у звітній зустрічі підтвердити свої чемпіонські амбіції міланському Інтеру здобутою перемогою. Адже серія з трьох поспіль матчів без набору трьох очок неабияк похитнули лідируючі позиції синьо-чорних. Також окремій критиці піддався Роберто Манчіні за відсутність прогресу в грі його підопічних з минулого сезону. Однак усе так однозначно оцінювати не варто. Все ж гостьову нічию з амбітною Сампдорією і домашню з Ювентусом до провалів ніяк не можна було віднести. По суті провал був поки лише одного разу в сезоні вдома з Фіорентиною.

У звітній зустрічі активно стартували на правах господарів футболісти Палермо. Володіли перевагою південці і навіть створили кілька гольових моментів. Після однієї з подач з флангу пробив головою Альберто Джилардіно з центру штрафного неточно. А вже через хвилину вистрілив з лінії штрафного Франко Васкес точно в кут воріт. Цього разу явно виручив свою команду голкіпер Інтера Самір Ханданович. На все це у першому таймі підопічні Манчіні відповіли гідно лише одного разу. Після скидки головою від Мауро Ікарді міг забивати з центру штрафного Гуарін, але його удар блокував захисник.

Після перерви гра пішла вже куди веселіше. Відразу міг відзначитися зі штрафного Стефан Йоветич, але його удар в красивому стрибку парирував Стефано Соррентіно. Однак голкіпер господарів уже нічим не міг допомогти своїй команді через десять хвилин. Йоветич виконав класний переклад на правий край у чужому штрафному, звідки Бьябьяні, що вийшов на заміну, прострілив низом у воротарську, а Перішич ударом буквально з метра переправив м'яч у сітку.

Недовго переможна музика грала для Інтера. Через усього шість хвилин господарі вже відігралися. Квайсон, який також вийшов на заміну, прострілив з лівого краю штрафного у воротарську, де м'яч рикошетом відлетів до Альберто Джилардіно, а той ударом в дотик переправив круглого у сітку. На куражі відразу ж могли ще забивати господарі. Ханданович після подачі від Васкеса невдало виніс м'яч прямо на Рисполи, а той з 11-ти метрів пробив вище цілі.

В останні хвилини матчу Інтер могло підкосити видалення з поля за другу жовту картку Джейсона Мурільо. Але на ділі тільки ще більше почали атакувати підопічні Манчіні. Кілька шансів було відзначитися у гостей, найреальніший з яких не реалізував Бьябьяні. Жонатан вийшов один на один по центру після передачі від Льяйіч, але відправив м'яч у воротаря. 1:1 - чергова вже четверта поспіль втрата очок для Інтера в Серії А. Результат виявився навіть більш прийнятним для господарів, що залишилися в кількісній більшості.

Палермо - Інтер 1:1

Голи: Джилардіно, 66 - Перішич, 60

Палермо: Соррентіно - Штруна, Гонсалес, Анджелковіч - Рісполі, Рігоні (Чочев, 90 + 3), Мареска, Хільємарк (Квайсон, 64), Лазаар (Дапрела, 81) - Васкес - Джилардіно

Інтер: Ханданович - Нагатомо, Міранда, Мурільо, Теллес - Кондогбіа (Бьябьяні, 55), Медель, Гуарін - Перішич - Йоветич (Раноккія, 85), Мауро Ікарді (Льяйіч, 78)

Попередження: Васкес, Мареска, Джилардіно - Мурільо, Кондогбіа

За матеріалами: football.ua