Моуріньйо можуть звільнити перед матчем з Динамо

0
406
Моуріньйо на межі звільнення з Челсі

Власник Челсі висунув умову наставнику команди.

Головний тренер Челсі Жозе Моуріньйо буде звільнений зі своєї посади, якщо команда зазнає поразки від Ліверпуля в наступному турі чемпіонату Англії, повідомляє Daily Express.

"Сині" в суботу програли Вест Хему з рахунком 1:2 в чемпіонаті Англії. На 44-й хвилині матчу головний арбітр зустрічі вилучив гравця Челсі Неманью Матіча, а в перерві після спроби проникнути в суддівську кімнату вилучення заробив і Моуріньйо. Після 10 турів Челсі розташовується на 15-му місці в турнірній таблиці з 11 очками.

За даними видання, епізод з вилученням португальця викликав невдоволення власника клубу Романа Абрамовича.

Додамо, що після матчу з Ліверпулем лондонський Челсі в Лізі чемпіонів прийме київське Динамо.

За матеріалами: Террикон