Шахтар повторно розгромив Тернопіль в Кубку України

Sport bigmir,  27 жовтня 2015, 15:55
0
194
Шахтар розгромив Тернопіль у повторному матчі 1/8 фіналу Кубка України

Шахтар обіграв Тернопіль з рахунком 4: 0 у повторному матчі 1/8 фіналу Кубка України

Подробиці і трансляція матчу: Шахтар - Тернопіль 4: 0 трансляція матчу Кубка України

У вівторок, 27 жовтня, Шахтар у Києві брав Тернопіль у повторному матчі 1/8 фіналу Кубка України.

Головний тренер донецького клубу Мірча Луческу після перемоги в першому матчі з рахунком 5: 0 у другому поєдинку випустив експериментальний склад. Так з перших хвилин на полі з'явилися молоді Віктор Коваленко і Георгій Арабидзе. Останній в матчі з Тернополем дебютував за основну команду.

Зі старту поєдинку Шахтар заволодів ініціативою. Перша ж атака "гірників" закінчилася порушенням правил гравцями тернопільського клубу у власній штрафній. Віталій Богданов біля своїх воріт порушив правила на Дентіьо, після чого арбітр призначив пенальті. 11-й метровий довірили пробити Феррейрі і той не схибив, точно пробивши в лівий нижній від себе кут.

До перерви Шахтар зумів забити ще раз. Василь Кобін "ножицями" з-за меж штрафного забив м'яч під поперечину.

На старті другого тайму Мірча Луческу виконав потрійну заміну, випустивши на поле молодих Борячука, Матвієнко та Коробенко. Перший, провівши на полі кілька хвилин відразу ж відзначився голом. Крапку ж у матчі поставив Тайсон, який реалізував пенальті, призначене вже в кінцівці зустрічі. Таким чином Шахтар у Києві обіграв Тернополем з рахунком 4: 0 і за сумою двох зустрічей (9: 0 - загальний рахунок) вийшов в 1/4 фіналу Кубка України.

Шахтар - Тернопіль 4: 0

Голи: Феррейра, 5 (пен), Кобін, 33, Борячук, 67, Тайсон, 89 (пен.)

Шахтар: Каніболоцький, Кобін (Коробенко, 63), Ордець, Кривцов, Шевчук (Матвієнко, 63), Дентіньо, Коваленко, Ньому, Тайсон, Арабидзе, Феррейра (Борячук, 63)

Тернопіль: Чорнобай, Курило, Атласюк, Клекіт, Дубчак, Кондзелка, Богданов, Сороцький (Капелян, 58), Дорі (Полянчук, 67), Гаврилюк, Соколовський