Зоря без проблем вийшла до чвертьфіналу Кубка України

Sport bigmir,  27 жовтня 2015, 18:50
0
158
Дубль Караваєва приніс Зорі перемогу над Геліосом

Луганська команда слідом за Шахтарем пробилася в наступний раунд національного Кубка.

Луганська Зоря стала другим чвертьфіналістом Кубка України. Після виїзної перемоги 2: 0 над харківським Геліосом, підопічні Вернидуба і в повторній зустрічі виявилися сильнішими - 3: 1.

Інтрига в цьому протистоянні якщо і трималася, то недовго - вже на 7-й хвилині Будковський зіграв на випередження у штрафному і замкнув навіс Каменюки.

У другому таймі дубль на свій рахунок записав захисник Олександр Караваєв і тільки після цього господарі дозволили Геліосу відквитати один м'яч, який на рахунку Сергія Кравченка.

Крапку в матчі міг поставити Микита Каменюка, але на 83-й хвилині після заробленого Караваєвим пенальті він з 11-метрової позначки пробив у поперечину.

Таким чином, Зоря пробилася в 1/4 фіналу, де дізнається про свого суперника в найближчу п'ятницю, 30 жовтня. Команда Вернидуба буде сіяною на цій стадії.

Нагадаємо, раніше в чвертьфінал Кубка України пробився донецький Шахтар.

Зоря - Геліос 3: 1 (перший матч 2: 0)

Голи: Будковський, 7, Караваєв, 57, 68 - Кравченко, 71

На 83-й хвилині Каменюка не реалізував пенальті (перекладина)