Тайсон: У матчі з Тернополем дуже хотів забити

Sport bigmir,  28 жовтня 2015, 09:21
0
100
Тайсон: Був щасливий провести сотий матч за Шахтар

Півзахисник Шахтаря Тайсон прокоментував розгром "гірниками" Тернополя у повторному матчі 1/8 фіналу Кубка України.

Півзахисник Шахтаря Тайсон поділився думкою про ювілейний для себе матч за "гірників":

"Сьогоднішній матч для мене багато значить: це мій сотий поєдинок за Шахтар - клуб, який я дуже люблю. Мене тут добре прийняли, і я відчуваю себе відмінно у футболці "гірників".

Читай також: На такому рівні Кубок не потребує двох матчів - Луческу

Щасливий, що вдалося побувати в ролі капітана. Але надалі нехай ця посада залишається для Даріо Срни і Алекса Тейшейри. Звичайно, в ювілейному матчі хотів відзначитися голом. Це важливо, оскільки востаннє я забивав аж в поєдинку з Волинню.

Спочатку пенальті збирався бити Нем, але він відгукнувся на моє прохання і поступився мені правом пробити одинадцятиметровий. Що стосується моєї гольової передачі на Борячука, то у нас з ними хороше взаєморозуміння. Андрій - дуже хороший футболіст. Йому є куди рости, упевнений, в майбутньому він стане відмінним гравцем.

У Шахтаря велике майбутнє з такою талановитою молоддю. Тим більше у нас дуже сильні тренери", - передає слова Тайсона офіційний сайт Шахтаря.

Нагадаємо, після перемоги в першій грі 5:0, Шахтар і у грі-відповіді розгромив Тернопіль 4:0 і вийшов у чвертьфінал Кубка України.

Дивіться фотогалерею: Подвійний розгром: Як Шахтар пробився до чвертьфіналу Кубка України