Сталь за допомогою пенальті пройшла першоліговий Гірник у Кубку України

0
274
Сталь - чвертьфіналіст Кубка України

Дніпродзержинська Сталь пробилася до чвертьфіналу Кубка України з футболу.

Сталь з Дніпродзержинська вийшла до 1/4 фіналу Кубка України, за сумою двох зустрічей обігравши першоліговий Гірник із Кривого Рогу.

Перший матч у Кривому Розі завершився внічию 1:1. До такого самого результату йшла і друга зустріч - на гол Володимира Адамюка із Сталі гості відповіли пострілом В'ячеслава Рябова.

Однак за 10 хвилин до фінального свистка Кулач заробив пенальті, який реалізував Антон Котляр і вивів свою команду до чвертьфіналу турніру.

Сталь Дз - Гірник 2:1

Голи: Адамюк (25), Котляр (80, пен) - Рябов (64)

Сталь: Паньків, Адамюк, Кравченко, Іщенко, Воронін, Котляр, Кучеров, Каленчук (Карасюк, 74), Козак (Васін, 68), Кулач (Гоменюк, 87), Дебелко

Гірник: Ганєв, Солдат, Баєнко, Павлов, Сантрапінських, Боровський, Ямпіль, Рябов, Григорик, Нудний, Дацюк (Бука, 78)