Олександрія вибиває Зірку в Кубку України

Sport bigmir,  29 жовтня 2015, 03:41
0
98
Олександрія домоглася успіху в Кубку України

У принциповому поєдинку 1/8 фіналу Кубка України Олександрія впевнено перемагає Зірку і проходить у наступний раунд.

Читай також: Кубок України: Розклад і результати матчів 1/8 фіналу

Поєдинок 1/8 фіналу Кубка України між Олександрією і Зіркою мав статус локального дербі. Обидва колективи представляють Кіровоградську область, що додавало гостроти в цьому протистоянні. Перший поєдинок на полі Зірки закінчився бойовою нічиєю - 1:1. Такий результат залишав шанси обом командам в матчі-відповіді.

Олександрія на правах господарів з ходу почала загрожувати воротам суперника і вже на третій хвилині гри упустила можливість вийти вперед. Удар у виконанні Коломойця парирував воротар, а на добиванні Микицей потрапив у штангу.

Вже через 10 хвилин Олександрія домоглася свого. Козак виявився першим на м'ячі і замкнув подачу з флангу, тим самим відкривши рахунок.

Успіх був закріплений ближче до кінця першого тайму. Ще одна подача з лівого флангу закінчилася другим голом у ворота Зірки. Дубль оформив Козак. Ще до перерви рахунок міг стати і зовсім розгромним, але Зірку знову врятувала штанга після небезпечного удару Коломойця. На перерву господарі йшли з солідним гандикапом у два голи.

У другому таймі гості намагалися виправити становище, проте гравцям Зірки так і не вдалося відіграти навіть один гол. Олександрія краще розпорядилася своїми моментами і пройшла до 1/4 фіналу на правах більш досвідченого колективу.

Олександрія - Зірка Кіровоград 2:0

Голи: Козак, 13, 38