0
78
Кобахідзе зробив дубль у матчі з Ніколаєвим

Луцька Волинь стала черговим чвертьфіналістом Кубка України.

Луцька Волинь впевнено вийшла до чвертьфіналу Кубка України, обігравши за сумою двох матчів Миколаїв з рахунком 7:0

Результат поєдинку багато в чому був визначений у першому матчі, в якому команда Прем'єр-ліги обіграла суперника з рахунком 2:0.

У матчі-відповіді Миколаєву дісталося ще більше - у першому таймі цілі досягли удари Кобахідзе і Кравченка, а відразу після перерви до розгромного рахунок довів Козьбан.

На цьому проблеми Миколаєва не завершилися, адже догравали матч гості удев'ятьох - спершу на 67-й хвилині за другу жовту картку в матчі був видалений Чучман, а на 79-й хвилині за фол проти Кобахідзе друге попередження в матчі отримав Любчак.

Маючи перевагу в два гравці луцька команда ще двічі забила - дубль оформив Кобахідзе, пробивши під поперечину після закидання з глибини, а перед самим фінальним свистком Діденко встановив остаточний рахунок.

Волинь - Миколаїв 5:0