Наставник Зорі: Арбітри дуже люблять наших грандів

Sport bigmir,  31 жовтня 2015, 10:36
0
127
Юрій Вернидуб: Шахтар дуже добре грає на контратаках

Головний тренер Зорі Юрій Вернидуб залишився незадоволений суддівством у матчі з Шахтарем.

Наставник Зорі Юрій Вернидуб розповів про причини поразки своєї команди від Шахтаря:

"Що тут можна коментувати?! Перший тайм провели непогано, але коли суперник завдає один удар - і не удар зовсім, а поштовх м'яча щокою... А ми допускаємо помилку. Що ще можна робити, щоб не пропускати?

Читай також: Зоря дуже хотіла взяти очки у матчі з нами - Степаненко

Начебто в перерві я сказав: найважливіше - не почати бігти, відразу відіграватися, бо з Шахтарем це буде сумно, тому що вони проводять швидкі контратаки... Так і вийшло: пропустили другий гол, третій, потім начебто забили... Мабуть, бажання взяло гору. Ми не виконали те, що хотіли. Але це не найстрашніше. Вітаю Шахтар із заслуженою перемогою, успіхів їм у Лізі чемпіонів. У донецькому клубі багато говорять: слабкий чемпіонат.

Нехай вони всім заборонять виступати, хай грають з молоддю: з Чорноморцем, запорізьким Металургом. І тоді справді ці команди будуть дуже сильними і будуть показувати суперрезультати на євроарені.

Дії арбітра? Це теж ще одна преамбула, що наші судді дуже люблять наших грандів і завжди хочуть їм допомогти. А потім, коли наші гранди грають на євроарені, все обертається у зворотний бік. І тоді вже обурюються їхні тренери. Це і є наш український футбол.

І я не боюся цих слів. Хоч би хто що говорив. Я готовий до всього. Просто ще раз кажу: для того щоб був міцний чемпіонат, не треба вигадувати ні форматів, ні якісь там преамбули, а потрібно дозволяти грати, насамперед молодим футболістам, які стають в інших клубах справжніми професіоналами і футболістами національної збірної.

На їхньому рівні було б видно рівень нашого чемпіонату і кожної команди. А так мені складно коментувати, і не хочу це робити. Прикро, що так сталося", - цитує Вернидуба офіційний сайт Шахтаря.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що матч Зоря - Шахтар закінчився з рахунком 1:7.