Едуардо: Проти Шахтаря суперники намагаються закриватися в захисті

0
85
Едуардо поділився емоціями від перемоги над Зорею

Форвард Шахтаря Едуардо прокоментував перемогу своєї команди над Зорею.

Нападаючий Шахтаря Едуардо розповів, чому в матчі із Зорею "гірники" провели два різних тайми.

"Є кілька причин, чому ви бачили два такі різні тайми. Сьогодні був перший матч при настільки низькій температурі - це раз. А по-друге, кожна команда, яка грає проти Шахтаря, дуже зосереджена в першому таймі, агресивна, суперник намагається грати більш гостро.

Читай також: Хочу стати найкращим бомбардиром і привести Шахтар до чемпіонства - Тейшейра

І водночас дуже закривається в захисті, що надзвичайно нам заважає. Після перерви гра починає розвиватися, з'являється більше вільних зон для атак. Але в кожному разі найважливіше, що наша команда сьогодні здобула перемогу!

Радий, що, вийшовши на заміну, зміг забити два м'ячі. Особливо мій перший гол: забив його правою ногою, хоча я лівша. Шкода, що не завжди так буває. Але найкращий гол у цій зустрічі, вважаю, у Тараса Степаненка - велосипедом", - цитує Едуардо офіційний сайт Шахтаря.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що матч Зоря - Шахтар закінчився з рахунком 1:7.