Перша перемога Клоппа в Англії: Ліверпуль обіграє Челсі

0
364
Ліверпуль шокує Челсі

Ліверпуль обіграв Челсі з рахунком 3:1 в 11-му турі чемпіонату Англії.

Юрген Клопп на посту наставника Ліверпуля домігся першої перемоги в чемпіонаті Англії, обігравши в матчі 11-го туру чемпіонату Англії Челсі.

Клуб з Лондона зумів забити швидкий гол. Рамірес уже на 4-й хвилині вивів Челсі вперед. Ліверпуль після пропущеного гола заволодів ініціативою, але відігратися зумів лише в доданий час першого тайму. Коутіньйо чудовим ударом з-за меж штрафного відправив м'яч у сітку воріт.

Після перерви Ліверпуль продовжував атакувати свого суперника і на 74-й хвилині команда Клоппа вийшла вперед. Голом знову відзначився Коутіньйо. А ось крапку в поєдинку поставив Крістіан Бентеке, який вийшов на заміну. Він забив гол на 83 хвилині. Рахунок у матчі Челсі – Ліверпуль 1:3.

Челсі – Ліверпуль 1:3

Голи: Рамірес, 4 - Коутіньйо, 45 + 3, 74, Бентеке, 83

Челсі: Бегович – Зума, Кехілл, Террі, Аспілікуета (Фалькао, 76) – Рамірес, Мікель (Фабрегас, 70) – Вілліан, Оскар, Азар (Кенеді, 59) – Дієго Коста

Ліверпуль: Міньоле – Клайн, Шкртел, Сахо, Морено – Джан, Лейва – Мілнер (Бентеке, 64), Коутіньйо, Лаллана (Ловрен, 90+1) – Фірміно (Айб, 75)

Попередження: Мікель – Коутіньйо, Лейва, Джан, Бентеке.