Sport bigmir,  31 жовтня 2015, 19:06
0
895
Динамо перемогло Металіст

Динамо обіграло Металіст з рахунком 2:0 у матчі 13-го туру чемпіонату України, який відбувся 31 жовтня.

Подробиці й онлайн матчу: Динамо Київ - Металіст 2:0 трансляція матчу чемпіонату України

З перших хвилин матчу стала зрозуміла диспозиція сил на полі: кияни впевнено заволоділи м'ячем, а гравці Металіста вибудували щільну оборону біля своїх воріт.

Ближче до середини першого тайму динамівці почали створювати небезпечні моменти. Особливо активним був Андрій Ярмоленко, який не зміг реалізувати кілька хороших можливостей.

А на 34-й хвилині гри підопічні Реброва відкрили рахунок на табло, коли Сергій Сидорчук завершив чудову комбінацію столичної команди.

У другому таймі події на полі нагадували хід першої половини зустрічі, з тією лише різницею, що динамівці не надто форсували події в атаці. Тим не менш, киянам вдалося забити другий гол: Жуніор Мораес замкнув навіс з правого флангу від Андрія Ярмоленка.

У решту часу підопічні Реброва впевнено контролювали м'яч і спокійно довели зустріч до перемоги.

Динамо – Металіст 2:0

Голи: Сидорчук, 34, Мораес, 74

Динамо: Шовковський – Сілва, Хачеріді, Драгович, Антунеш – Рибалка, Сидорчук – Ярмоленко, Буяльський (Морозюк, 74), Гусєв (Гармаш, 63) – Мораес (Кравець, 79)

Металіст: Худжамов - Зубейко, Курилов, Путивцев, Соболь – Ковальчук, Рудика (Ткачук, 82), Довгий – Чурко, Льопа (Бобко, 68) – Прийомов

Попередження: Льопа, Рудика, Зубейко