Ребров: На полі йшла справжня чоловіча боротьба

Sport bigmir,  31 жовтня 2015, 20:38
0
393
Сергій Ребров задоволений грою

Головний тренер Динамо Київ Сергій Ребров прокоментував перемогу своєї команди над Металістом.

"Як на мене, цілком заслужена перемога. І кількість моментів, які ми створили, і та інтенсивність, яку ми створювали, влаштовують як вболівальників, так і нас. Так, дозволяли кілька разів супернику вийти в контратаку, особливо в першому таймі, але практично ніякої небезпеки не було. Створили достатню кількість моментів, виграли матч і тепер спокійно готуємося до протистояння з Челсі.

Дивись також: Динамо Київ – Металіст – 2:0. Відео голів та огляд матчу чемпіонату України

Мені здалося, що силовий футбол був усі 90 хвилин, а не тільки останні 15-20. Напевно, Металіст уособлює весь чемпіонат України, де грають у силовий футбол. Всі це розуміють, і в кожній грі, особливо проти Динамо або Шахтаря, футболісти в першу чергу намагаються виграти єдиноборства. І Металіст сьогодні намагався робити те саме. Я радий, що ми не поступилися в цьому компоненті, і що вдалося уникнути травм. Наскільки я бачив, на полі йшла справжня чоловіча боротьба, без провокацій", - цитує Реброва офіційний сайт Динамо.

Нагадаємо, матч 13-го туру чемпіонату України Динамо Київ – Металіст закінчився з рахунком 2:0.