U-17: Україна з першого місця виходить в еліт-раунд чемпіонату Європи

Sport bigmir,  31 жовтня 2015, 21:06
0
375
Збірна України U-17 зіграє на Євро

Юнацька збірна України, сформована з футболістів 1999 р.н., зіграла підсумковий матч у кваліфікаційному раунді до ЧЄ-2016.

У третій грі міні-турніру підопічні Олександра Петракова переконливо перемогли збірну Боснії і Герцеговини – 3:0, яка до цього очолювала наш квартет.

Початок зустрічі був вкрай вдалим для української збірної, яка вже на 1-й хвилині повела в рахунку. Швидку атаку вдало завершив Кащук. Через кілька хвилин наші суперники мали можливість зрівняти рахунок, проте у воротах вдало діяв Лунін. За 10 хвилин до кінця першого тайму Деда втілив нашу перевагу на полі у другий забитий м'яч.

Після перерви малюнок гри майже не змінився: наша команда більше грала в атаці. На 47-й хвилині зустрічі Кулаков збільшив рахунок до 3:0.

Таким чином "синьо-жовті" з першого місця проходять до наступного раунду чемпіонату Європи-2016, який відбудеться навесні 2016 року.

В іншому матчі нашої групи збірна Естонії мінімально переграла господарів міні-турніру – Молдову – 1:0.

Боснія і Герцеговина U-17 – Україна U-17 – 0:3

Голи: Кащук (1), Деда (30), Кулаков (47)

Боснія і Герцеговина U-17: Василь – Перч (Ресич, 47), Беширевич, Мирич, Хайдаревич (Смаїч, 55), Рагіпович, Вулетич, Челікович, Ковач, Хаджич (Велич, 68), Мехулич

Україна U-17: Лунін – Бондар, Попов, Сеч, Сухар (Авраменко, 78), Чех, Буглеца (Наумець, 62), Хахльов, Кулаков, Кащук (Янаков, 66), Деда