Приклад старшим: Шахтар обіграв Мальме в юнацькій Лізі чемпіонів

0
180
Шахтар обіграв Мальме

Юнацька команда донецького Шахтаря здобула першу перемогу в турнірі.

Донецький Шахтар здобув першу перемогу в юнацькій Лізі чемпіонів, обігравши шведський Мальме з рахунком 3:1.

Матч розпочався не найкраще для підопічних Сергія Ковальова - на 17-й хвилині після втрати м'яча "гірниками" Реджич відкрив рахунок у матчі.

Шахтар зумів відігратися ще до перерви. На 40-й хвилині Арабідзе з правого флангу вирізав передачу зовнішньою стороною бутси точно на Бугая, а Владислав розстріляв ворота з близької відстані.

Другий тайм залишився за українською командою, яка зуміла ще двічі розпечатати ворота суперника. На 65-й хвилині Арабідзе заробив пенальті, який реалізував Пихаленок, а в кінцівці матчі той же Пихаленок уникнув офсайду, увірвався в штрафну і виклав під удар Авагімяну, який встановив остаточний рахунок у матчі.

Додамо, що для юнаків Шахтаря перемога над Мальме стала першою в турнірі. Після чотирьох матчів в активі Шахтаря U-19 чотири очки. У Мальме залишилося п'ять балів, а лідирує ПСЖ з 7 очками і грою в запасі з Реалом, у якого 3 очки.

Нагадаємо, сьогодні ввечері свою першу перемогу в поточному розіграші Ліги чемпіонів спробує здобути доросла команда Шахтаря. Матч Шахтар - Мальме відбудеться у Львові на Арені Львів.

Ліга чемпіонів 2015-16: Розклад і результати матчів

Цей поєдинок у прямому ефірі покаже телеканал Україна. Додамо, на СПОРТ bigmir)net буде доступна текстова онлайн трансляція матчу Шахтар - Мальме, яка розпочнеться о 21:45.

Нагадаємо, перший поєдинок між цими командами в Лізі чемпіонів закінчився мінімальною перемогою Мальме:

Дивіться фотогалерею: Несподіваний подарунок Луческу: Як Шахтар у Швеції програв