Ефектний реванш: Шахтар у Львові розгромив Мальме

Sport bigmir,  3 листопада 2015, 23:45
0
288
Олександр Гладкий забив перший м'яч Шахтаря в матчі з Мальме

Шахтар обіграв Мальме з рахунком 4:0 у матчі 4-го туру групового раунду Ліги чемпіонів

Подробиці і трансляція матчу: Шахтар - Мальме 4:0 трансляція матчу Ліги чемпіонів

Програвши Мальме в Швеції з рахунком 1:0, Шахтар у Львові взяв реванш з рахунком 4:0.

Український клуб розпочав поєдинок на високих швидкостях і вже на початку матчу міг кілька разів відзначитися у воротах суперника. Але удари гравців раз за разом відбивав голкіпер Мальме Юхан Віланд.

Відкрити ж рахунок підопічні Мірчі Луческу зуміли лише на 29-й хвилині. Азеведо прострілив з лівого флангу прямо на Гладкого. Останній пробив головою по воротах, але Віланд відбив удар прямо перед собою, після чого форвард збірної України виявився першим на добиванні і переправив м'яч у сітку.

Після забитого гола Шахтар продовжив нагнітати обстановку біля воріт Мальме. До перерви Алекс Тейшейра міг двічі відзначитися у воротах суперника, але після його удару м'яч пролітав в сантиметрах від воріт.

На старті другого тайму Шахтарю вдалася стрімка атака, яку з порушенням правил у власному штрафному зумів зупинити Арнасон. Арбітр показав на пенальті, який реалізував капітан Шахтаря Даріо Срна.

На 55-й хвилині «гірники» зуміли збільшити рахунок до 3:0. Голом відзначився Едурад, який у перерві матчу замінив Олександра Гладкого. Бразилець вміло підставив голову під удар Бернарда з дальньої дистанції, після чого м'яч влетів у сітку.

Шахтар продовжував атакувати і до фінального свистка зумів ще раз відзначитися. Даріо Срна, перехопивши передачу на фланзі, віддав точний пас на Тайсона. Останній головою пробив по воротах. Віланд знову відбив удар перед собою прямо на Тейшейру. Останній, опинившись перед порожніми воротами, не здригнувся і точно пробив по воротах.

Шахтар здобуває першу перемогу в нинішній Лізі чемпіонів і завдяки особистій зустрічі з Мальме піднімається на третє місце.

Шахтар - Мальме 4:0
Голи: Гладкий, 29, Срна, 48 (пен), Едуардо, 55, Тейшейра, 73

Шахтар: Каніболоцький - Срна, Ракицький, Кучер, Азеведо - Степаненко, Фред (Тайсон, 69) - Марлос, Тейшейра, Бернард (Коваленко, 75) - Гладкий (Едуардо, 46)

Мальме: Віланд - Тіннерхольм, Арнасон, Бенгтссон, Конате - Родич, Левицькі (Ракипі, 11), Аду, Бергет (йотуни, 46) - Джурджіч (Ейкрем, 73), Розенберг

Вилучення: Арнасон, 89 (друга жовта картка)