Sport bigmir,  4 листопада 2015, 23:42
0
274
Челсі обігрує Динамо в Лізі чемпіонів

Динамо програло Челсі з рахунком 1:2 в матчі 4-го туру групового раунду Ліги чемпіонів.

Подробиці і трансляція матчу: Челсі - Динамо Київ 2:1 трансляція матчу Ліги чемпіонів

Динамо Київ не зуміло обіграти Челсі у виїзному для себе матчі Ліги чемпіонів.

Клуб з Лондона впевнено розпочав поєдинок, захопивши ініціативу. Команда Жозе Моурінью домінувала на полі в першому таймі і до перерви заслужено вийшла вперед завдяки захиснику Динамо Александеру Драговичу. На 34-й хвилині зустрічі легіонер клубу зі столиці України красивим ударом в падінні замкнув простріл Вілліана.

Після перерви Динамо стало грати активніше, а Гармаш і Мораес, які вийшли в другій половині зустрічі, надали киянам гостроти в атаці. Розіграш кутового на 78-й хвилині матчу дав змогу Драговичу реабілітуватися за гол у власні ворота. Австрієць зрівняв рахунок після подачі з кутового від Ярмоленка. Але радість Динамо від нічийного результату тривала недовго. Очки киянам не дозволив взяти Вілліан, який ударом зі штрафного відправив м'яч прямо під поперечину.

Ця перемога дала змогу Челсі набрати 7 очок і вийти на друге місце в групі G, обійшовши Динамо. Попереду два тури, які стануть визначальними за вихід у плей-офф Ліги чемпіонів.

Челсі - Динамо Київ 2:1

Голи: Драгович, 34, (авт), Вілліан, 83 - Драгович, 77

Челсі: Беговіч, Зума, Баба, Аспілікуета, Террі, Рамірес, Матіч, Фабрегас (Педро, 80), Вілліан (Кейхілл, 90 + 2), Оскар (Азар, 80), Дієго Коста.

Динамо: Шовковський, Хачеріді, Антунеш, Віда, Драгович, Ярмоленко, Рибалка, Сидорчук (Гармаш, 46), Буяльський, Гонсалес, Кравець (Мораес, 56).

Попередження: Гонсалес, Антунеш, Буяльський