Болючий удар: Дніпро розгромно програв Сент-Етьєну

Sport bigmir,  6 листопада 2015, 00:10
0
180
Дніпро розгромно програв Сент-Етьєну

Дніпро поступився Сент-Етьєну в матчі четвертого туру групового етапу Ліги Європи.

Подробиці і онлайн матчу: Сент-Етьєн - Дніпро Трансляція матчу Ліги Європи

Дніпропетровський Дніпро в чисту з рахунком 0:3 поступився французькому Сент-Етьєну в матчі четвертого туру групового етапу Ліги Європи.

Єдиний момент команда Маркевича створила на 88-й хвилині. Крім цього удару Матеуса українська команда завдала всього один удар в площину воріт на 86-й хвилині.

До моментів можна віднести також удар головою Селезньова в кінцівці першого тайму після навісу Томечака. М'яч опинився у сітці воріт, але арбітри зафіксували спірний фол з боку українського нападаючого.

До того моменту Сент-Етьєн вже вигравав. На 36-й хвилині Монне-Паке на вході в штрафну обігрався з Беричем і пробив точно в дальній кут.

Перший тайм був дуже непереконливим з боку Дніпра, але надія на перевтілення у другому таймі жила. Правда, недовго. На 52-й хвилині неточний пас Томечака в центрі поля привів до передачі м'яча на лівий фланг, звідки Ру прострілив у воротарський, а там Дуглас відпустив Берича, який подвоїв перевагу своєї команди.

Через 13 хвилин Амума, тільки з'явившись на полі, робить рахунок розгромним. Після прострілу Ру, м'яч до нього потрапив рикошетом, але Амума зорієнтувався і сильний ударом відправив м'яч у ближній кут.

Від такого удару Дніпро так і не оговтався. Команди попросту догравали матч, не ризикуючи бігти вперед. Одним це вже не треба було, інші в цей вечір були нездатні гостро атакувати.

Проблем Дніпру додала вимушена заміна Селезньова, який ще в першому таймі отримав удар в голову від Перрена, а на 75-й хвилині схопившись за голову впав і попросив заміну.

В цілому, Дніпро не показав, за рахунок чого збирався обігравати французів і значно погіршив свої шанси на вихід в плей-офф Ліги Європи.

Сент-Етьєнн - Дніпро 3:0

Голи: Монне-Паке, 38, Берич, 52, Амума, 65

Сент-Етьєнн: Рюффье, Клерк, Перрен, Погба, Ассу-Екотто, Лемуан, Пайо (Клеман, 70), Ру, Ейссерік (Корньє, 80), Монне-Паке (Амума, 61), Берич

Дніпро: Бойко, Федецький, Дуглас, Гуйє, Матос, Едмар, Чеберячко (Безус, 46), Томечак (Лучкевич, 63), Ротань, Матеус, Селезньов (Гама, 78)

Попередження: Перрен, Пайо - Селезньов, Матос, Едмар, Ротань, Федецький