Sport bigmir,  7 листопада 2015, 16:28
0
88
Чорноморець не зміг впоратися з донецьким Олімпіком

Донецький Олімпік впевнено обіграв Чорноморець у матчі 14-го туру чемпіонату України, який відбувся 7-го листопада.

Матч в Одесі не можна назвати таким, у якому не було боротьби й опору, хоча за рахунком цього не скажеш. І взагалі, якщо брати за кількістю моментів і за візуальною грою команд, то Чорноморець показав дуже хорошу гру.

У першому таймі саме одесити були ближчими до того, щоб відкрити рахунок. Гра була досить швидкісною, і команди раз за разом небезпечно вибігали в контратаки. Чорноморець в більшості своїх атак намагався пройти до чужих володінь через далекі кидки, а також навіси з флангів. Одесити явно не бажали комбінувати низом, що, можливо, і стало причиною відсутності голів сьогодні для господарів. Донецька команда, в свою чергу, користувалася таким розкладом, і відмінно тікала в контратаки.

Нарешті, провівши рівний перший тайм, Олімпік все-таки реалізував свій момент у другому. Це була звичайна подача з правого флангу, на яку ніби виходив Боровик, але Куценко постелився в незрозумілому підкаті, після якого Драченко залишився один на один з порожніми воротами. Не забити було важче. Так рахунок став 1:0 на користь Олімпіка на 65-й хвилині.

Другий гол гості забили трохи згодом, після того як досить активний Моха отримав скидку від партнера і відмінно пробив приблизно з лінії штрафного в дальній кут Боровика - 2:0.

Одесити намагалися чинити опір, і начебто грали непогано, але чого вже точно не вистачає команді Бабича, так це якоїсь конкретики в атакуючій стадії. Всі атаки раз за разом можна було називати гострими, але не тими, після яких був шанс відзначитися.

Олімпік їде з Одеси з трьома очками у кишені, а Чорноморець, як і раніше, залишається на передостанньому місці, і нижче від одеситів лише запорізький Металург.

Чорноморець - Олімпік 0:2

Голи: Драченко, 65, Моха, 77

Чорноморець: Боровик - Слінкін, Гадрані, Хочолава, Данченко - Калітвінцев, Філімонов (Смирнов, 81), Куценко - Кабаєв, Коркішко (Мартиненко, 80), Стариков (Мурашов, 74)

Олімпік: Литовченко - Гошкодеря, Гришко, Шестаков, Конде - Моха (Галенко, 90), Драченко, Борзенко, Танчик, Поступаленко (Матяж, 64) - Кадімян (Лисенко, 81)

Попередження: Філімонов, Коркішко, Хочолава

За матеріалами: football.ua