Баварія забила чотири "сухі" м'ячі у ворота Штутгарта

153
Баварія забила чотири  сухі  м ячі у ворота Штутгарта
Баварія забила чотири м'ячі в ворота Штутгарта

Баварія розгромила Штутгарт у матчі чемпіонату Німеччини.

Команди підійшли до цієї гри абсолютно на різних позиціях і з різними настроями. Баварці, які кілька днів тому розгромили Арсенал у Лізі Чемпіонів, напевно виходили у відмінному настрої, щоб довести, що нічия в минулому турі з Айнтрахтом є лише якоюсь безглуздою випадковістю. Шваби ж, що йдуть в зоні вильоту, приїхали лише з надією на диво. Інакше і не скажеш про шанси гостей сьогодні відвезти хоча б один пункт.

Дива не сталося. Команда Пепа Гвардіоли вийшла на матч бойовим складом і вже з перших хвилин заволоділа ініціативою. Свій натиск на ворота Штутгарта мюнхенці почали зі стартовим свистком, і перший у матчі гол прийшов дуже швидко. Штутгарт вирішив розіграти свій кутовий, після чого було перехоплення і швидка контратака, в результаті якої Коста добре пройшов до штрафного і прострілив на Роббена, який підбігав. Ар’єн хоч і був під опікою захисника, але все ж підставив груди під цю передачу. Так рахунок став 1:0.

Зовсім скоро, на 18-й хвилині, баварці рахунок подвоїли. Це Мюллер записав на свій рахунок гольову передачу, віддавши Кості на лінію штрафного, а бразилець оформив гол + пас уже в перші 20 хвилин гри. Коста не залишив шансів Пшемиславу Титоню після свого пострілу - 2:0.

Одну з рідкісних небезпечних атак після другого голу провів Штутгарт. Тоді Костич чудово прийняв м'яч після передачі з флангу, успішно обробив його, проте удар серба прийняла на себе поперечина.

Натиск тривав, хоча вже і не так активно. Тому наступний гол Баварії був лише через 20 хвилин. Аналогічно з першим взяттям воріт був простріл зліва повз воротаря, і замикання цього прострілу вже у площину порожніх воріт. Тільки цього разу Мюллер віддавав на Левандовскі, а поляк забив третій м'яч у поєдинку.

Не встигли глядачі Альянц Арени порадіти третьому м'ячу, яких, до слова, зібралося 75 тисяч, як уже через дві хвилини влетів четвертий. Просто цілий штурм організувала Баварія. Спершу пробивав Коман, після удару якого Титонь відбив м'яч перед собою. Підхопив круглого Левандовскі, відпасував назад на фланг на Кінгслі, той навісив на Відаля, пробив у поперечину, а вже від каркаса воріт м'яч знайшов голову Томаса Мюллера. 4:0 - остаточний рахунок матчу Баварія встановила на 40-й хвилині гри.

Здавалося, розгром продовжиться, але, знаючи традиції гри мюнхенського клубу при Гвардіолі, гра застопорилася. Мюнхенська машина не стала надмірно витрачати сили, і тому другий тайм провела обережніше, майже весь час контролюючи круглого біля своїх ніг. Хоча, звичайно, можна відзначити і кілька моментів біля Швабів. Так, наприклад, вже на перших хвилинах другої половини Вернер відзначився, щоправда, з офсайду. Але, як показав повтор того епізоду, арбітр відібрав у гостей чистий м'яч.

Більше голів у цьому поєдинку не було, хоч і були небезпечні моменти. Серед усіх інших варто відзначити кілька моментів Роббена, коли Ар’єн міг забивати п'ятий м'яч. Але, мабуть, удача в другому таймі від голландця відвернулася. Одного разу він вийшов наодинці, перекинув воротаря, але м'яч пройшов буквально за метр від стійки, також після закидання на нього в штрафний він падав, намагаючись заробити пенальті, але арбітр порахував що Роббен симулював.

До речі, варто відзначити сьогоднішнього арбітра матчу Бастіана Данкерт, який не заважав командам грати, за всі 90 хвилин не показавши жодного попередження. І якби не епізод з голом гостей з офсайду, то його можна було б навіть похвалити.

Був у господарів ще один привід для радості, адже крім перемоги їхньої команди, сьогодні на полі нарешті з'явився Хольгер Бадштубер. Німець проходив тривалий курс відновлення після своєї травми хрестоподібної зв'язки коліна, однак сьогодні на 58-й хвилині він замінив Мюллера, тим самим дебютувавши за свій клуб в цьому сезоні.

Гра так і завершилася з рахунком 4:0. Баварія знову перемагає і має у своєму активі 11 перемог з 12-ти можливих, не бачачи на своєму шляху перешкод, які б їй завадили знову завоювати найпрестижніший кубок своєї країни.

Баварія - Штутгарт 4:0

Голи: Роббен, 11, Коста, 18, Левандовскі, 37, Мюллер, 40

Баварія: Нойер - Алаба, Боатенг (БЕНАТОВ, 46), Рафінья - Коста (Тіаго, 69), Відаль, Кіммі, Роббен - Коман, Левандовскі, Мюллер (Бадштубер, 59)

Штутгарт: Титонь - Інсуа, Буамгартль, Шуніч (Хайзе, 63), Кляйн - Дие (Рістль, 85), Швааб, Гентнер - Вернер, Дідаві, Костич (Глоушек, 46)

За матеріалами: football.ua