0
151
Волинь переграла Ворсклу

Команда Кварцяного обіграла полтавчан і обійшла їх у турнірній таблиці.

Луцька Волинь обіграла полтавську Ворсклу в матчі 12-го туру чемпіонату України з рахунком 2:1.

У першому таймі команди обмінялися небезпечними моментами. Вже на четвертій хвилині розіграш кутового біля воріт гостей закінчився результативним ударом Політило поцілив в дальній кут воріт.

Ворскла могла відігратися на 27-й хвилині, але удар Шиндера прийняла на себе штанга.

Початок другого тайму знову був за господарями, які подвоїли свою перевагу. Євген Ткачук головою в своєму штрафному скинув м'яч прямо на Козьбана, а той ударом з близької дистанції рикошетом від Дітятьєва відправив м'яч у сітку.

На 76-й хвилині Ворскла один гол відквитала зусиллями Дітятьєва, який головою пробив точно після навісу Громова, але зрівняти рахунок гості не зуміли.

Волинь - Ворскла 2:1

Голи: Політило, 4, Козьбан, 50 - Дітятьєв, 76

Волинь: Шуст, Богданов, Жуніч, Логінов, Польовий, Політило, Кравченко (Шарпар, 82), Козьбан (Діденко, 90 + 3), Матей, Кобахідзе, Мемешев (Герасим'юк, 46)

Ворскла: Богуш, Сапай, Е.Ткачук, Дітятьєв, Сімінін, А. Ткачук, Чеснаков (Скляр, 46), Громов, Турсунов (Баранник, 46), Бартулович (Міщенко, 78), Шиндер

Попередження: Польовий, Герасимюк, Кравченко - Скляр, Шиндер, Сапай