Ярмоленко приніс Динамо важку перемогу над Сталлю

Sport bigmir,  8 листопада 2015, 21:45
0
666
Андрій Ярмоленко відзначився дублем у матчі зі Сталлю

Динамо обіграло Сталь у матчі 14-го туру чемпіонату України, який відбувся 8 листопада.

Подробиці й онлайн матчу: Динамо Київ – Сталь 2:0 трансляція матчу чемпіонату України

З перших хвилин кияни оволоділи м'ячем. Господарі впевнено контролювали хід гри, раз за разом обігруючи суперника один в один. Особливо активним було атакувальне тріо динамівців Ярмоленко – Мораес – Гонсалес, яке час від часу створювало небезпечні моменти біля воріт Сталі.

А підопічні Мазяра майже всім складом відійшли до своїх воріт, організувавши щільну оборону. Дуже добре грав воротар гостей Паньків, який у першій половині гри зміг утримати ворота своєї команди "на замку" - на перерву команди вирушили за рахунку 0:0.

Розстановка сил на полі не змінилася й у другому таймі – кияни атакували, а Сталь практично всім складом захищалася. Ближче до середини другого тайму Сергій Ребров спробував освіжити гру своїх підопічних, випустивши на поле Буяльського і Гусєва, проте навіть після появи нових гравців атаки киян не набули необхідної гостроти.

Ближче до кінця поєдинку динамівці атакували все відчайдушніше, щосили намагаючись забити такий необхідний гол. У самій кінцівці поєдинку зусилля столичного клубу увінчалися успіхом: Віталій Буяльський увірвався в штрафну Сталі й відпасував на Ярмоленка, який з 7-ми метрів "розстріляв" ворота Юрія Паньківа. А вже в компенсований час вінгер Динамо оформив дубль і встановив остаточний рахунок поєдинку.

Динамо – Сталь 2:0

Голи: Ярмоленко, 88, 90 + 4

Динамо: Рибка, Данило Сілва, Хачеріді, Драгович, Макаренко, Гармаш (Теодорчик, 77), Рибалка, Велозу (Буяльський, 61), Ярмоленко, Гонсалес (Гусєв, 61), Мораес

Сталь: Паньків, Адамюк, Пшеничних, Іщенко, Воронін, Кравченко, Карасюк, Кулач (Гоменюк, 76), Котляр (Дебелко, 84), Кучеров, Козак (Будник, 46)

Попередження: Хачеріді, Драгович – Будник, Паньків