Перший крок до Євро: Україна у Львові обіграла Словенію

0
2051
Ярмоленко відкрив рахунок у матчі зі Словенією

Збірна України обіграла Словенію у першому матчі плей-офф Євро-2016.

Подробиці й онлайн матчу: Україна - Словенія 2:0 Трансляція матчу відбору на Євро-2016

Збірна України зробила крок до виходу на чемпіонат Європи 2016 році, обігравши вдома Словенію у першому матчі плей-офф з рахунком 2:0.

У першому таймі на полі була рівна боротьба, з можливостями забити як в одних, так і в інших, ось тільки свій момент наша збірна використовувала, а словенці - ні.

Відкрила рахунок збірна України на 22-й хвилині, коли після подачі Коноплянки з флангу Хандановіч відбив м'яч на ногу Ярмоленка, той прибрав на замаху трьох суперників і пробив у дальній кут.

Відповідь Словенії була не менш гострою, коли Ілічіч пробив м'яч над поперечиною, а через кілька секунд той самий Ілічіч віддав на вільного в нашому штрафному Новаковіча, але той невдало прийняв м'яч.

А ось початок другого тайму був повністю на боці збірної України, якій швидко вдалося збільшити рахунок. Ярмоленко віддав пас у штрафний на хід Федецькому, той справа прострілив на дальню штангу, звідки Селезньов без перешкод відправив м'яч у сітку воріт.

Ситуація змушувала словенців іти вперед, і до кінця матчу вони не раз створювали напругу біля воріт П’ятова, ось тільки по-справжньому небезпечних ударів по воротах нашої команди гості не завдали, тоді як Україна на контратаках двічі могла забивати, але Хандановіч зреагував на удар Гармаша головою з кількох метрів, а Селезньов після виходу один на один пробив у дальню штангу.

Україна зробила перший крок до Євро, але попереду матч 17 листопада в Маріборі.

Україна - Словенія 2:0

Голи: Ярмоленко, 23, Селезньов, 54

Україна: П'ятов, Федецький, Хачеріді, Ракіцький, Шевчук, Рибалка, Сидорчук, Гармаш (Малиновський, 80), Ярмоленко (Караваєв, 90 + 1), Коноплянка, Селезньов (Кравець, 84)

Словенія: Хандановіч, Бречко, Іліч, Цесар, Йокіч, Куртіч, Крхін, Камплі, Ілічіч (Безьяк, 63), Бірса (Пєчнік, 72), Новаковіч (Любіянкіц, 90)

Попередження: Селезньов, Хачеріді, Ракіцький, Новаковіч, Крхін