Фоменко: Я задоволений рахунком на табло

Sport bigmir,  14 листопада 2015, 21:43
0
465
Михайло Фоменко

Головний тренер збірної України Михайло Фоменко після матчу зі Словенією згадав про невдалий плей-офф з Францією.

"Хороший результат матчу. Ми припустилися в першому таймі багатьох помилок, добре, що словенці не реалізували ті моменти, які ми їм "подарували". У другому таймі ми стали грати краще. Якщо говорити про результат, то так, я задоволений рахунком на табло.

Коли тренер робить установку, після неї хлопці виходять на гру. Вони повинні виконувати на полі те, що сказав їм тренер. Коли вони роблять щось не так, мені доводиться втручатися. Будемо намагатися, щоб хлопці не допускали свої індивідуальні помилки, які були в Хачеріді та Гармаша.

У відборі на ЧС-2014 ми в стиках грали з Францією. Тоді ми теж виграли 2:0, але програли на виїзді 0:3. Сумний досвід у нас є. Думаю, нам не доведеться щось говорити хлопцям, адже вони пам'ятають той урок. Думаю, нам навіть не треба буде робити на цьому акцент на виїзді. Тоді ми не мали досвіду ігор через два дні на третій. Ми не могли рівноцінно замінити півскладу. Сьогодні в нас інша ситуація. Ми пам'ятаємо той сумний урок.

Чи буде безпечно на Євро-2016 у Франції? Я не можу зараз щось говорити з цього приводу.

Я хочу всім побажати, щоб результат другої гри був позитивним і дав нам можливість зіграти на Євро-2016. У матчі-відповіді треба, щоб емоції допомагали справі, а не руйнували її", - зазначив Фоменко на післяматчевій прес-конференції після перемоги над Словенією.

Нагадаємо, в першому матчі плей-офф Євро-2016 у Львові збірна України обіграла Словенію з рахунком 2:0.

Після матчу тренер збірної Словенії Сречко Катанєц зазначив, що Україні пощастило.