Ярмоленко: Чимало вболівальників постаріли, я років на 35 виглядаю

0
1278
Ярмоленкові складно усвідомити, що Україна пробилася на Євро

Один з лідерів збірної України Андрій Ярмоленко радий, що нинішнє покоління футболістів зняло прокляття плей-оф.

"Я дуже радий і щасливий, що нашому поколінню вдалося зняти прокляття зі стикових матчів і вийти на чемпіонат Європи.

Французької мови я поки не знаю, але до літа час ще є. Ми багато працювали і йшли до того, щоб потрапити у фінальний турнір. Прекрасно розуміли, що якщо заб'ємо гол, гра на цьому буде закінчена. Чекати довелося до сьомої доданої хвилини, але все одно ж вдалося забити! Чесно кажучи, мій гол - це заслуга Артема Кравця.

Що ще запам'ятається? Нервова була гра, ми знали, що вони з перших хвилин побіжать вперед і, начебто, були готові до цього. Але все-таки пропустили швидкий гол, що виник з нічого.

А в іншому з гри словенці не створили жодного моменту, тільки "стандарти" створювали загрозу. Ми грали за свою країну, а вони за свою. Але нам перемога була потрібніша.

Поки важко усвідомлювати, що мрія здійснилася. Напевно, багато вболівальників сьогодні постаріли. Я теж років на 35 виглядаю тепер. Але радіти сили є завжди", - зазначив після матчу Андрій Ярмоленко.

Нагадаємо, збірна України у матчі-відповіді зіграла внічию зі Словенією (1:1) і за сумою двох зустрічей (3:1) вийшла на Євро-2016.

За матеріалами: uefa.com