Григорій Суркіс: У збірної проблема з глибиною складу

0
485
Суркіс відразу зрозумів, що в матчі Словенія - Україна буде червона картка

Віце-президент УЄФА і почесний президент ФФ України Григорій Суркіс поділився враженнями після виходу збірної України на Євро-2016

"Команда, насамперед, показала характер. Мені стало зрозуміло вже на 30-й секунді, про що сказав виконавчому директору ФФУ Володимиру Генінсону, що сьогодні не обійдеться без" червоної "картки. І мав рацію. Правда, не знав, на чию сторону вона буде.

Напруга зашкалювала, ціна сьогоднішньої гри була дуже високою. Нею стала поїздка до Франції. Думаю, ми заслужено будемо представляти Україну у Франції. Єдине, з чим у нас є проблема - глибина нашого складу. Тренери бачать і відчувають це, залишається не так багато часу, щоб з нашого найближчого резерву знайти додаткові джерела.

Якби хтось сказав мені на 9-й хвилині матчу, за рахунку 1: 0 на користь Словенії, що на п'ятій компенсованій хвилині ми "вивалимося" на Хандановича втрьох і заб'ємо м'яч, це було б з області фантастики. Тим не менш, це сталося, з чим я всіх вас сердечно вітаю.

Сьогодні щаслива вся Україна, подзвонив Президент країни, попросив передати привітання. Моє захоплення мужністю наших хлопців. Ті, хто не грає у футбол, до кінця не можу зрозуміти, що дуже важко грати на третій день, віддавши себе без залишку в грі у Львові. Власне кажучи, львівська торсида, а сьогодні і словенська, показала, як можна несамовито підтримувати свою команду, як можна любити своїх футболістів, як можна гнати їх в атаку, кожна з яких в рівній мірі може привести до перемоги. Що, власне, і сталося в Маріборі на 90 плюс 5-й хвилині ", - сказав Григорій Суркіс.

Нагадаємо, збірна України у матчі зіграла внічию зі Словенією (1: 1) і за сумою двох зустрічей (3: 1) вийшла на Євро-2016.

За матеріалами: ФК Динамо