Дубль Шиндера приносить Ворсклі перемогу над Говерлою

0
101
Шиндер двічі влучив у ворота Говерли

Полтавська Ворскла здобула вольову перемогу в матчі з Говерлою.

Полтавська Ворскла з рахунком 2:1 обіграла ужгородську Говерлу в матчі 15 туру чемпіонату України.

Гості першими відкрили рахунок: на 19-й хвилині Михайло Сергійчук вивів Говерлу вперед. Проте вже через шість хвилин нападник Ворскли Антон Шиндер зрівняв рахунок, а в другому таймі він же вивів господарів уперед.

Завдяки перемозі Ворскла піднялася на п'яте місце в турнірній таблиці.

Ворскла - Говерла 2:1

Голи: Шиндер, 23, 50 - Сергійчук, 18

Ворскла: Богуш - Сапай, Даллку, Дитятьєв, Сімінін - Чеснаков, А. Ткачук - Міщенко (Баранник, 75), Ковпак (Турсунов, 46), Бартулович (Квасний, 90 + 3) - Шиндер

Говерла: Рудько - Кутас (Ряшко, 67), Лухтанов, Ягодінскіс, Цуріков - Люлька (Гавриш, 81), Савченко - Сергійчук, Гемега, Каверін (Кузик, 55) - Хльобас

Попередження: Даллку, Міщенко - Савченко, Лухтанов, Цуріков