Манчестер Юнайтед вириває перемогу в компенсований час

0
198
МЮ вириває перемогу наприкінці матчу

МЮ виходить на проміжне перше місце в турнірній таблиці.

Манчестер Юнайтед здобуває виїзну перемогу в матчі 13-го туру над Уотфордом з рахунком 2:1.

Уже на 11-й хвилині після подачі в центр штрафного від Еррери Депай без опіки пробив по воротах Гомеса і відкрив рахунок.

Далі обидві команди мали можливості змінити рахунок на табло, але вони залишили все на кінцівку матчу.

На 84-й хвилині Уотфорд заробив пенальті, який реалізував Трой Діні, але МЮ встиг вирвати перемогу - на першій компенсованій хвилині після удару Швайнштайгера і рикошету від того ж Троя Діні м'яч опинився в сітці воріт.

Уотфорд - Манчестер Юнайтед 1:2

Голи: Діні, 87 (пенальті) - Депай, 11, Діні, 90 (автогол)

Уотфорд: Гомес, Брітос, Капу, Кеткарт, Ньом (Паредес, 69), Абді, Хурадо (Аке, 46), Уотсон, Анья, Ігало, Діні

Манчестер Юнайтед: Де Хеа, Янг, Смоллінг, Джонс (Макнейр, 69), Блінд, Шнейдерлен, Швайнштайгер, Лінгард, Мата (Перейра, 78), Еррера (Рохо, 25), Депай

Попередження: Уотсон - Янг, Лінгард