Sport bigmir,  21 листопада 2015, 18:59
0
191
Марлос забив двічі і ще віддав дві гольові передачі

Донецький Шахтар впевнено розгромив луцьку Волинь у 15-му турі чемпіонату України.

Донецький Шахтар без проблем впорався з луцькою Волинню, розгромивши суперника в Запоріжжі з рахунком 4:0.

Результат матчу було вирішено ще в першому таймі, коли Марлос записав на свій рахунок дубль, обидва рази замикаючи передачі Срни. Ще в одному моменті вже сам Марлос став автором гольової передачі на Ісмаїлі.

У другому таймі Шахтар забив ще раз, і знову автором гольової передачі став Марлос - цього разу він вивів Гладкого один на один з воротарем суперника.

Шахтар - Волинь 4:0

Голи: Марлос, 19, 38, Ісмаїлі, 32, Гладкий, 67

Шахтар: П'ятов - Срна, Ракіцький, Кучер, Ісмаїлі - Дентіньо, Фред - Марлос (Коробенко, 82), Бернард (Коваленко, 63), Тайсон - Гладкий (Едуардо, 67)

Волинь: Шуст - Богданов, Жуніч, Логінов, Польовий (Шаповал, 90) - Політило, Кравченко (Мемешев редван раїмович, 41) - Шарпар, Матей, Кобахідзе - Козьбан (Герасим'юк, 76)

Попередження: Марлос, Кучер - Польовий, Мемешев, Богданов, Герасим’юк