0
645
Ліверпуль розгромив МанСіті

Команда Клоппа відправила чотири м'ячі одному з лідерів чемпіонату.

Ліверпуль розгромив Манчестер Сіті в матчі 13-го туру чемпіонату Англії з рахунком 4:1. Несподіваним цей результат є через те, що Ман Сіті був у групі лідерів, тоді як Ліверпуль ішов у середині турнірної таблиці.

Але цей день був днем ​​Ліверпуля, який чотири рази вразив ворота суперника, а міг забити ще стільки само.

Творцями перемоги Ліверпуля стали гравці атакуючої лінії Фірміно і Коутіньо. Вже на сьомій хвилині Коутіньо протягнув м'яч до штрафного суперника, віддав на Фірміно, і той прострелив, після чого Мангала зрізав м'яч у свої ворота.

Ці двоє організували і наступні два голи Ліверпуля - на 24-й хвилині Фірміно віддав на Коутіньо, який легко переграв Харта, а на 32-й хвилині вже Коутіньо викотив м'яча на Фірміно, який вразив порожні ворота.

Перед самою перервою Агуеро один гол відквитав, але в другому таймі Ферміно і Коутіньо продовжили знущатися над суперником. На 60-й хвилині Харт неймовірно зреагував на удар Ферміно, Бентеке не реалізував вихід один на один, однак четвертий гол все-таки опинився у воротах Харта. На 82-й хвилині Шкртел після подачі кутового забив м'яч і встановив остаточний рахунок.

Ман Сіті - Ліверпуль 1:4

Голи: Агуеро, 44 - Мангала, 6 (аг), Коутіньо, 24, Фірміно, 32, Шкртел, 82

Ман Сіті: Харт, Санья, Демікеліс, Мангала, Коларов, Фернандо, Туре (Фернандіньо, 46), Навас (Делфі, 46), де Брайн, Стерлінг, Агуеро (Іхеначо, 66)

Ліверпуль: Міньоле, Клайн, Шкртел, Ловрен, Морено, Джан, Лейва, Мілнер, Коутіньо (Айб, 68), Лаллана, Фірміно (Бентеке, 76)