0
89
Карпати розійшлися миром зі Сталлю

Матч 15-го туру чемпіонату України Сталь - Карпати закінчився з рахунком 1:1.

Активні дії Сталі змусили клуб зі Львова грати на нецікаву для себе гру. Карпатам доводилося багато грати без м'яча, відбиваючись від атак суперника.

На 25-й хвилині зустрічі гравці Сталі змогли вийти вперед після розіграшу штрафного. Гол на свій рахунок записав Адамюк.

У перерві головний тренер Карпат Ігор Йовичевич випустив на поле молодого Гуцуляка, і не помилився - команда почала активніше грати на атаку. Саме Олексій зумів зрівняти рахунок на 58-й хвилині.

На 90 хвилині зустрічі арбітр зустрічі Євген Арановський призначив пенальті за сумнівний фол Голодюка на Кулачі. Але удар з точки Котляра прийняла на себе штанга. Підсумок зустрічі 1:1.

Сталь Д - Карпати 1:1

Голи: Адамюк, 25 - Гуцуляк, 58

Сталь: Паньків - Адамюк, Пшеничних (Барановський, 45+2), Іщенко, Бабенко (Кучеров, 70) - Кравченко, Карасюк - Васін, Будник (Котляр, 62), Кулач - Гоменюк

Карпати: Мисак - Мірошниченко, Пластун, Гітченко, Кравець (Карноза, 57) - Даушвілі (Гуцуляк, 46), Голодюк, Новотрясов (Чачуа, 87) - Костевич, Ксьонз, Худоб'як

Попередження: Васін, Іщенко - Худоб'як, Кравець, Костевич, Голодюк, Гуцуляк, Іщенко

На 90+2-й хвилині не реалізував пенальті Котляр (штанга)