Вернидуб: Казав хлопцям, що Сталь чудово обороняється

0
140
Головний тренер Зорі Юрій Вернидуб

Головний тренер Зорі прокоментував перемогу над Сталлю.

"Коментувати важко. Особливо перший тайм. Вважаю, що Сталь повністю переграла нас у першій половині зустрічі і виглядала дуже чудово. У нас же, навпаки, не виходило нічого.

Пропускали контратаки. Те, до чого ми, в принципі, були готові. Казав хлопцям, що Сталь чудово обороняється усією командою, а після відбору добре біжить в контратаку. Є достатньо швидкі футболісти. Це і Кулач, і Гуменюк, і Васін, і Котляр. А ми, навпаки... Десь недостатньо налаштовані. Можливо, потихеньку збираємося у відпустку...

Не було агресії. Програли повністю центр поля. Те, що програвали дуже рідко. Всі підбори були на боці Сталі. Ми, навпаки, все програли. Ще раз повторюся: були швидкі контратаки. Мені дуже сподобалася Сталь.

Є достатньо досвідчені футболісти, які пройшли Прем'єр-лігу. І ті хлопці, які вийшли з Першої у Вищу, теж відчули смак вищого дивізіону. Все-таки 15 турів вже зіграли.

Команда досить непогана. До того ж з тим бюджетом, який є у цієї команди, дніпродзержинці показують досить хороший рівень. Нині всім важко. Думаю, вони зроблять висновки. Можливо, взимку зміцняться. Але це вже справа їхнього президента і головного тренера.

У другому таймі перебудувалися, зробили заміни. Ще в першому таймі замінили Діму Гречишкіна, вийшов Ігор Чайковський. Ми одразу перестали програвати центр поля. На другий тайм вийшов Джаба Ліпартія. Збільшилася швидкість в атаці.

У першій половині що в атаку погано бігли, що назад не відпрацьовували, тому й програвали 0:1. У другому таймі забили два м'ячі і здобули дуже важливу перемогу 2:1. Йдемо далі. Сподіваюся, ця гра нам буде уроком. Зробимо висновки і будемо рухатися вперед.

"Каменюка - та людина, яка недарма є капітаном нашої команди. Можливо, десь не вистачало організації та підтримки з його боку в першому таймі. Можливо, команда, якби він грав, виглядала б трохи інакше".

У Руслана Малиновського досить високий атакуючий потенціал. Але він захворів. Думаю, Джаба Ліпартія замінив його, ні в чому не поступаючись. У другому таймі одразу з'явилися моменти. Багато притримував м'яч, віддавав хороші передачі.

Ще рано говорити про те, що Руслан - втрата серйозна. Він молодий гравець, і йому потрібно рухатися вперед, швидше відновлюватися і готуватися до гри з Ворсклою ", - цитує Вернидуба офіційний сайт Зорі.

Нагадаємо, матч 16-го туру чемпіонату України Зоря - Сталь закінчився з рахунком 2:1.