0
718
Ісмаїлі в боротьбі з Кожановим

Підопічні Мірча Луческу обіграють львівські Карпати

Сьогодні відбувся пропущений матч 12-го туру чемпіонату України. Донецький Шахтар в Одесі приймав львівські Карпати і переміг з рахунком 3: 0.

У першому першій половині гра виглядала неабияк нудно і вболівальники обох команд голів не побачили.

Результат матчу був вирішений у другому тайму, коли на 56 хвилині відзначився Едуардо, який вийшов на заміну, а вже на вісімдесят п'ятій віддав гольову передачу Ісмаїлі. Крапку в матчі поставив найкращий бомбардир нинішнього чемпіонату України - Алекс Тейшера. Після шикарної комбінації донецького клубу бразилець відправив м'яч у ворота.

Шахтар - Карпати 3: 0

Голи: Едуардо, 56, Ісмаїлі, 85, Тейшейра, 88

Шахтар: Каніболоцький, Срна, Кучер, Ракицький, Ісмаїлі, Степаненко, Фред, Марлос (Коваленко, 73), Тейшейра, Бернард (Дентіньо, 64), Феррейра (Едуардо, 46)

Карпати: Підківка, Мірошниченко, Новотрясов, Пластун, Костевич, Гітченко, чачу, Кожанов (Страшкевич, 70), Кравець, Худоб'як (Кльоц, 84), Гуцуляк (Карноза, 64)

Попередження: Пластун, Гуцуляк, Феррейра, Кравець