Зінченко забиває за Уфу і відбирає очки у Зеніта

0
362
Зінченко забиває Зеніту

Український півзахисник Олександр Зінченко відзначився в матчі чемпіонату Росії

Пітерський Зеніт на своєму полі здобув нічию в матчі з Уфою - 1:1 в рамках 18-го туру російської Прем'єр-ліги. Гравець національної збірної України Олександр Зінченко провів у складі Уфи всі 90 хвилин, а також відзначився голом у кінці першого тайму.

"Зеніт - команда топ-рівня, яка демонструє хороший футбол в Лізі чемпіонів, тому для Уфи нічия на виїзді за такої божевільної підтримки пітерських уболівальників велика заслуга.

У роздягальні настрій відмінний. Найголовніше, що хлопці не повісили ніс, настрій хороший. У нас є свої завдання, ми повинні виправляти багато помилок у другому колі", - цитує Олександра офіційний сайт Уфи.

Як повідомлялося раніше, ще один українець Марко Девич забив Спартаку і допоміг Рубіну здобути нічию.