Ібрагімович став кращим бомбардиром ПСЖ за всю історію чемпіонату Франції

Sport bigmir,  5 грудня 2015, 14:18
0
281

Златан Ібрагімович забив свої 86-й і 87-й голи в елітному дивізіоні.

Златан Ібрагімович, забивши в п'ятницю свій 86-й і 87-й голи в елітному дивізіоні чемпіонату Франції, став кращим бомбардиром Парі Сен-Жермен за всю історію національної першості.

Колишнього власника рекорду Мустафу Далебі Ібрагімович наздогнав ще минулої суботи в матчі з Труа. Встановити нове досягнення капітану збірної Швеції дав можливість пенальті, реалізований на 44-й хвилині гри з Ніццою - 3:0. На 61-й хвилині Ібрагімович відзначився ще раз, а перший гол Едінсон Кавані забив з його передачі.

Шведському форварду, який перейшов до ПСЖ з Мілана в 2012 році, для встановлення рекорду треба було всього 103 матчі в чемпіонаті Франції.

Раніше в цьому сезоні Ібрагімович уже став кращим бомбардиром в історії Парі Сен-Жермен.