Зоря б'є Ворсклу і йде на зимову перерву на третьому місці

264
Зоря б є Ворсклу і йде на зимову перерву на третьому місці
Будковський відкрив рахунок у матчі

Луганська Зоря на виїзді обіграла полтавську Ворсклу в чемпіонаті України.

Луганська Зоря в гарному настрої йде на зимову перерву в чемпіонаті України, завершивши першу частину першості на третьому місці.

У перенесеному матчі 12-го туру підопічні Вернидуба обіграли з рахунком 2:0 іншого претендента на місце в єврокубках - полтавську Ворсклу.

Команди показали цікаву гру з моментами біля обох воріт, але луганчани показали кращу реалізацію створених можливостей.

Відкрила Зоря рахунок на 54-й хвилині після помилки Дитятьєва, який у своїй штрафній подарував м'яч Будковському, а той пробив низом у порожні ворота.

Другий гол Зоря забила на 74-й хвилині, коли після подачі Малиновського зі штрафного Гордієнко уникнув положення поза грою, відірвався від Сапая й ударом впритул відправив м'яч у сітку.

Ворскла - Зоря 0:2

Голи: Будковський, 54, Гордієнко, 74

Ворскла: Богуш, Сапай, Даллку, Дитятьєв, Сімінін, Скляр (Ковпак, 78), Чеснаков, Бартулович (Баранник, 68), Громов, Турсунов, Шиндер

Зоря: Шевченко, Опанасенко, Сиваков, Гречишкін, Каменюка (Дорошенко, 89), Гордієнко, Ліпартія (Ярмаш, 83), Караваєв, Малиновський, Петряк (Любенович, 76), Будковський

Попередження: Сімінін - Гордієнко, Опанасенко, Шевченко